Menu
Your Cart
Müşterinize güzel bir deneyim yaşatmak istiyorsanız İvedisoft e-ticaret  paketleri ile e-ticarette kolayca para kazanmaya başlayın!

İvedisoft Lightning- Hızlandırma Modülü

İvedisoft Lightning- Hızlandırma Modülü
New
İvedisoft Lightning- Hızlandırma Modülü

İvedisoft Lightning ; mümkün olduğunda hızlı alışveriş yapılmasını sağlayan CSS ve Javascript ayarlarını küçülten ve sitenizin maximum seviyede çalışmasını sağlayan bir modüldür.


Resimleri hafıza alan webp formatında uygun,  resim chachleme sistemini kullanan ve tek tuşla temizlenmesini sağlayan bir sistedir. 

E-Ticaret sitelerinde en önemli olan hızdır. Hız değerleri'nin yüksek olması gooogle sreach consol'da bile 5 saniye'nin altında açılması gerekmektedir. Siteniz minimum 1sn'den altında açılacaktır.


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Teknik Özellikler
Seo Uyumu %100 Seo Uyumlu.
Teknik Destek 7/24 Teknik destek
Yazılım İvedisoft

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. 

1.450,00TL
Vergiler Hariç: 1.450,00TL
  • Stock: In Stock
  • Model: İVEDİSOFT-001
  • SKU: İVEDİSOFT-001-001
This is the sticky Notification module. You can use it for any message such as cookie notices, special promotions, or any other important text.