Menu
Your Cart
Müşterinize güzel bir deneyim yaşatmak istiyorsanız İvedisoft e-ticaret  paketleri ile e-ticarette kolayca para kazanmaya başlayın!

Hakkımızda

2002 yılından bu yana başarının adı İVEDİSOFT

İvedisoft , web ve mobil tabanlı yazılım çözümleri sunmayı ilke edinmiş Türkiye'nin lider e-ticaret altyapı sağlayıcısıdır.

 Bünyemizde bulunan 200 personel ile sizlere sorunsuz hizmet vermek için elimizden geleni en iyi şekilde yapıyoruz. 7/24 hizmet veren müşteri temsilcilerimiz ; 24 saat aktif olarak hizmet veren teknik destek ekibiz ile sizlerin en iyi şekilde kazanç sağlamanızda yardımcı oluyoruz.

İvedisoft olarak farkımız ; istediğiniz saatten destek bileti üzerinden değil ; telefon ile ulaşım sağlayarak işlemlerinizi kısa sürede sonuçlandırıyoruz.

Pazaryeri yazılımları ile özellik ile pandemi döneminde 8000'den fazla alt yapımızı kullanan şahıs ve kurumların bizi tercih etmesi işimizi sorunsuz problemsiz şekilde teslim etmemizden kaynaklanmaktadır.

Isparta kuruluşunu 2002 yılında tamamlayan ivedisoft artık kayseri ofisi ile e-ticaret hizmetinde olan tüm firmalara sorunsuz bir şekilde para kazanmalarını sağlayan alt yapı desteği veriyoruz.

19 Yıldan fazla hizmet veren ivedisoft ailesi olarak bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ediyoruz.

This is the sticky Notification module. You can use it for any message such as cookie notices, special promotions, or any other important text.