Ücretsiz XML Bayilik

E-ticaret ile uğraşan şahış ve kuruluşlar stok tutmaya gerek kalmadan ücretsiz xml bayilik ile saniyeler içerisinde binlerce ürünü sisteme çekme şansı bulmaktadır.

Basit bir örnek ile açıklamak gerekirse , HN Tekstil firması (degerindenal.com) e-ticaret sitelerine XML bayilik sistemi satın alıp binlerce bayisine ürünlerini göndererek satış yapmalarına imkan sağlamaktadır. Bunun sayesinde bayileri ürüne ek bir sermaye ayırmadan para kazanmalarını sağladı.

2000 Yılında kadın giyim alanında hizmet veren hn collection günden güne büyümeye e-ticaret pazarında büyük bir pasta dilimi elde etti.

XML import ve export sistemi ile kısa bir sürede büyümeye başlayan hn tekstil’e başvuru yaparak saniyeler içerisinde satışa başlayabilirsiniz.

XML import modülü ; ivedisoft e-ticaret modülü ile yüzbinlerce ürünü sistemlerinize rahatlıkla çekebilirsiniz. Ama hatırlatmada fayda olacağını düşünüyorum ki XML ile çekilen ürünler arama motorlarında copy içerik olarak gözükmektedir. Bu sebepten dolayı Seo (arama motoru optimizasyonu) çalışması yaparken ürün içeriklerini değiştirip , h1,h2 ve h3 etiklerini ve meta anahtar kelimeleri dikkatli seçmelisiniz.

 

seo-icon-png-13

Seo modülü ; ivedisoft arama motoru optimizasyonu modülü ile tek bir tuş ile binlerce ürünü saniyeler içerisinde ayrı ayrı anahtar kelime , meta etiketleri, meta açıklamalarını değiştirebilirsiniz.Tüm bu modüller sayesinde Google arama motorlarında ilk sayfaya çıkmak artık çok kolay.

@2022 ivedisoft tüm yasal hakları saklıdır.

Scroll to top