kadin-giyim-xml-bayilik-sistemi

Ücretsiz XML Bayilik

Kadın giyim xml bayilik, erkek giyim xml bayilik ve hediyelik eşya xml bayilik hizmetleri ile internet üzerinden para kazanmak artık çok kolay. Diğer bir ismi ise dropshipping xml bayilik sistemi ise pazaryeri satıcılarının tercih ettiği kargo takip numarasını paylaşarak tedarikçinizin sizin adınıza kargoya teslim ettiği sistemdir. Degerindenal.com ücretsiz xml bayilik sistemi ile bunlar artık çok kolay.

XML Bayilik Kayıt Ol

Degerindenal.com adresine giriş yapıyoruz. Kayıt ol butonuna basarak öncelikle açılan formda Müşteri grubu seçeneklerinden XML Bayilik müracaat butonuna seçili hale getiriyoruz. Gerekli kısımları doldurduktan sonra sisteme kayıt oluşturuldu diye bildirim alacaksınız.

kadin-giyim-xml-bayilik-sistemi-2

DEĞERLENDİRME SÜRECİ

HN COLECTION bayilik onay ve kabul işlemleri departmanı başvurunuzu inceledikten sonra 24 saat içerisinde onaylanacaktır.

XML bayilik Müracaatı Onaylandı.

Kontrol ekibi müracaat işlemleri onayladıktan sonra sisteme kayıt olduğunuz e-posta adresine xml linkleri paylaşılacaktır. Ayrıca sistemde kayıtlı olduğunuz whatsapp hattınız üzerinden de xml linkleri tarafınıza poylaşılacaktır.

Diğer Bilgiler

XML Linki tarafınıza paylaşıldığı zaman XML'yi entegrasyon sisteminize uyumlu bir şekilde entegre etmeniz gerekmektedir.
1. Aşama
XML entegrasyon işlemleri tamamlandıktan sonra her gece 00:00'da XML linkinizi güncellemenizi öneriyoruz. 1 Kez güncellemeniz yeterlidir.
2. Aşama
Pazaryeri entegrasyon sistemlerine ürünleri gönderdikten sonra her XML güncelleme işlemi tamamlandıktan sonra pazaryeri sisteminden den güncelleyiniz.
Tags:

@2022 ivedisoft tüm yasal hakları saklıdır.

Scroll to top