Marka Bilinirliliği Oluşturma

İvedisoft ; şahıs işletme ve kuruluşların dijital ortamlarda markanızı tüm dünya ya tanıtarak marka bilinirliliğinizi oluşturuyoruz. Unutmayın dijital ortamlarda görünür yüzünüz markanızın imajıdır. Bu prensip çerçevesinde ilerleyen uzman kadromuz %100 isteklerinizi dikkate alarak işlemlerinizi hazırlıyoruz. 

Kurum ve kuruluşlar unutmayın ki google arama motoru, instagram, tiwetter ve şikayet var gibi sistemlerde markanızı aratarak firmanız hakkında bilgi edinmeye çalışmaktadır. Markanız hakkında olumsuz görüş ve yorumları azaltmak hatta kaldırılmasında etken rol oynayarak müşterilerinizin gözünde itibar kazandırmayı hedeflemektedir. Dijital imaj = Ticaret geleceği anlamına gelmektedir. 

Marka bilinirliliğini kısa bir örnek ile anlatmak istiyoruz ; bir sigara firması satışlarını arttırmak ve insanlar üzerinde daha fazla etkili olmak için tüm caddelere kendi markasına ait sigara kutuları atmıştır. 

Burada yapmak istediği tüm bu insanların bu markanın sigarasını içtiğini düşünmesini sağlamak. Düşünsenize meraktan bile olsa 1 paket alıp denemek istemez misiniz. İvedisoft olarak yaptığımız iş verdiğimiz örnek ile eşdeğerdir. 

Amacımız ; firmanıza kurumsal kimlik kazandırmak ve dijital prestijinizi arttırmaktır.

@2022 ivedisoft tüm yasal hakları saklıdır.

Scroll to top